O nás

Přestože jsme rádi za každou Vaší návštěvu Špajzu, rádi bychom Vám teď umožnili pohodlnější nákup vybraných produktů formou online objednávek s možností dovážky nákupu k Vám domů. Jedná se zejména o čerstvé masné a mléčné výrobky s krátkou dobou trvanlivosti, ale i víno. Vzhledem k možnostem našim i našich dodavatelů budeme rozvážet nákupy jen v našem regionu a v  daných termínech. Stejně tak i Vaše objednávky, aby mohly být uspokojeny, bude potřeba zadávat včas. Jak to všechno funguje? Odpovědi naleznete ZDE a náš obchod je dostupný ZDE


Termíny objednávek
Vzhledem k různému režimu zavážky zboží od různých dodavatelů, čtěte prosím pečlivě podmínky uvedené v detailním náhledu každého produktu. Dozvíte se tam, do kdy je nutné udělat objednávku, aby byla vyřízena v nejbližší dodávce.
Termíny rozvážek
Pravidelným termínem rozvážek bude každý čtvrtek od 17:00. Přesný termín s jednotlivými zákazníky budeme upřesňovat telefonicky. V případě specifických požadavků budeme postupovat individuálně, s ohledem na naše možnosti, velikost objednávky atd. 
Kam rozvážíme
V rámci vyplňování objednávkového formuláře se Vám při výběru způsobu dopravy zobrazí seznam obcí, do kterých je rozvážku standardně možné objednat. V případě specifických požadavků budeme postupovat individuálně, s ohledem na naše možnosti, velikost objednávky atd.
Dostupnost zboží
Dostupnost zboží je uvedena u každé položky, budeme ji nicméně upřesňovat v rámci zpětné komunikace s Vámi po obdržení objednávky.
Cena / Platba
Platba proběhne při převzetí zakázky zákazníkem. Upozorňujeme na skutečnost, že u veškerého porcovaného zboží (maso, máslo) jsou webové cenovky uvedené s ohledem na obvyklou velikost jednoho balení. V detailním náhledu u zboží je uvedena samozřejmě i jednotková cena. Konečná cena Vašeho nákupu, se tak v závislosti na hmotnosti Vaší položky, bude od ceny v objednávce lišit. Přesnou cenu Vám sdělíme po obdržení Vašeho zboží.

Kontakty

border
kontrola
kontrola
kontrola
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Informace o nás

Nás sortiment si můžete objednat on-line nebo přímo v našem krámku.


Otevírací doba

Otevřeno denně PO-ČT: 15:00 - 21:00, PÁ-SO: 15:00 - 22:00, NE: 15:00 - 20:00

Adresa krámku